Nagrody i wyróżnienia Polskich Fabryk Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.

Superbrands 2016/17 oraz Created in Poland Superbrands 2016/17

Niezwykle miło nam poinformować, że Porcelana Ćmielów uzyskała dwa prestiżowe tytuły: Superbrands 2016/17 oraz Created in Poland Superbrands 2016/17. Natomiast Porcelana Chodzież wyróżniona została tytułem Created in Poland Superbrands 2016/17. Nagrody dowodzą, że kultowe marki Polskich Fabryk Porcelany to najsilniejsze wizerunkowe brandy w swojej kategorii na rynku.

Plebiscyt Superbrands ma tak duże znaczenie i prestiż, gdyż jego laureaci wyłaniani są zarówno na podstawie decyzji konsumentów, jak i ekspertów w dziedzinie marketingu. W tegorocznej edycji konkursu jeszcze większy nacisk położony został na opinię konsumentów – ich głos w 75% zadecydował o tym, do jakich marek trafią nagrody.
W gronie nominowanych do Superbrands oraz Created in Poland Superbrands znalazły się marki, które w poprzednich edycjach plebiscytu uzyskały najwyższe wyniki. Dodatkowo, również konsumenci mieli możliwość nominacji cenionych przez siebie marek. Do pierwszej tury konkursu zakwalifikowano się około 2000 brandów, które poddane zostały dwuetapowej selekcji, składającej się z:
• badania konsumenckiego, przeprowadzonego na próbie 15 000 respondentów,
• oceny Rady Marek, w skład której wchodzą specjaliści z zakresu marketingu, strategii, brandingu, reklamy i public relations.

Uzyskane tytuły stanowią dowód jakości naszych produktów i co najważniejsze – zaufania Klientów. Dziękujemy!

Superbrands

Oferta CHODZIEŻ
Oferta ĆMIELÓW
Ćmielów Design Studio
O firmie
Sklep internetowy
© ŁJ 2013 Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.