Zwiedzanie Polskich Fabryk Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. zapraszają do odwiedzin

Czy wiedzą Państwo, że w polskim Ćmielowie ręcznie wykonywane filiżanki powstawały już w 1790 roku? Przywiązanie do tradycji i ludzki upór pozwolił przetrwać fabryce ekonomiczne kryzysy i stawić czoła wyzwaniom nowych czasów. Po połączeniu ćmielowskiej manufaktury z fabryką w Chodzieży w 2013 roku powstały Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież", które dziś są największym producentem porcelany w Polsce.


Zapraszamy do odwiedzenia manufaktury i przekonania się, gdzie leży tajemnica najstarszej, nieprzerwanie działającej, rodzimej wytwórni.

Dzięki wizycie w naszej fabryce poczują Państwo klimat kultowej manufaktury, który jest pielęgnowany od 226 lat. Poznacie serdecznych ludzi tworzących to miejsce, którzy z pasją i miłością tworzą porcelanowe dzieła sztuki doceniane nie tylko w kraju, jak i za granicą.

Dziś Polskie Fabryki Porcelany tworzą trzy marki: „Ćmielów”, „Chodzież” i "Ćmielów Design Studio". Każda z nich prezentuje inne oblicze porcelany. Przekonają się Państwo na własne oczy, jak wszystkie linie produkcyjne łączą w sobie staranność z najwyższą jakością wykonania w zachowanym - niemalże bez zmian do dzisiejszych czasów - procesie produkcyjnym.

Do odwiedzin w naszej manufakturze szczególnie zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe, gimnazja, licea, koła plastyczne, zorganizowane grupy studenckie.

Dokumenty do pobrania (pdf):

Zwiedzanie fabryki

Oświadczenie opiekuna - Załącznik nr 1

Oświadczenie opiekuna - Załącznik nr 2

Rejestr wycieczek


Wszystkie pytania oraz zgłoszenia do zwiedzania terenu Zakładu Pracy Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. prosimy kierować na mail sekretariat@porcelana.com.pl

Oferta CHODZIEŻ
Oferta ĆMIELÓW
Ćmielów Design Studio
O firmie
Sklep internetowy
© ŁJ 2013 Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.